Atostogos su vaikais: veiklos Jukatano pusiasalyje

Seimos atostogos Meksikoje

Keliausite į Jukatano pusiasalį su vaikais? Šis Meksikos kraštas yra ideali kryptis šeimos atostogoms!

Čia jūsų laukia ne tik nuostabūs paplūdimiai su šeimų pamėgtais „viskas įskaičiuota“ viešbučiais, bet ir didelis pramogų bei įdomių lankytinų vietų pasirinkimas.

Pateikiame keletą idėjų, ką nuveikti Jukatano pusiasalyje su vaikais, kad užtikrinti aktyvias, įspūdžių gausias atostogas.

Nuotykių parkai 

Jukatano pusiasalis garsėja įspūdingais nuotykių parkais, siūlančiais įvairias pramogas tiek mažiems, tiek dideliems. Nuo teminių vandens parkų iki išskirtinių edukacinių pramogų gamtoje – pasirinkimas tikrai platus.

Populiariausi ir didžiausi nuotykių parkai yra išsidėstę Riviera Maya pakrantėje, šalia Kankuno, Tulumo ir kitų žymių kurortų. Čia karaliauja Xcaret grupei priklausantys parkai: Xcaret, Xplor, Xenses, Xavage Xel-Ha ir kiti, kurie nustebins įvairiausiomis atrakcijomis. Raftingas, skrydis lynu, dviračiai, vandens čiuožyklos, karstyklės, nardymas, urvų tyrinėjimas – tai tik kelios iš siūlomų aktyvių veiklų.

Norintys nenutrūkstamų linksmybių, kviečiami apsistoti Hotel Xcaret – šalia Playa del Carmen įsikūrusiame viešbutyje su „All-Fun Inclusive“ paketu. Daugiau informacijos apie Xcaret parkus ir pramogas rasite čia.

Xplor Xcaret Mexico
Xcaret nuotykių parkuose – gausybė smagių pramogų (nuotr. iš www.xcaret.com)

Cenotės

Viena smagiausių ir įsimintiniausių patirčių Jukatano pusiasalyje – maudynės cenotėse. Šie natūralūs vandens telkiniai atrodo įspūdingai ir džiugina gaiviu, skaidriu vandeniu. Tai vieta ne tik atsigaivinti, bet ir artimiau pažinti egzotišką Meksikos gamtą. Dalis cenočių yra puikiai pritaikytos šeimoms su vaikais. Plačiau apie cenotes skaitykite čia.

Cenote Meksika
Viešint Jukatano pusiasalyje privalu apsilankyti cenotėse

Nardymas

Pasiplaukiojimas laivu žydra Karibų jūra, nardymas su vėžliais, spalvingų koralų rifų tyrinėjimas – skamba kaip nuostabus dienos planas, tiesa? Neabejojame, kad Jukatano povandeninio pasaulio grožis sužavės visus šeimos narius. Galite užsisakyti privačią nardymo išvyką, jungtis prie organizuojamų ekskursijų arba įsigyti paviršinio nardymo kaukes ir tyrinėti jūrų pasaulį tiesiai nuo pakrantės. Tai itin populiari pramoga Cozumel ir kitose Jukatano salose.

Lankytinos vietos

Jukatano pusiasalyje netrūksta įdomių lankytinų vietų. Jei norite supažindinti vaikus su Meksikos istorija, galite keliauti tyrinėti Chichen Itza majų gyvenvietės griuvėsių ar vykti į kitas istorines vietoves. Jei jus labiau domina gamtos stebuklai, aplankykite rožinį ežerą Las Coloradas arba vykite į Río Lagartos, kur jūsų laukia laisvėje gyvenantys flamingai ir kiti gyvūnai – natūralus zoologijos sodas po atviru dangumi!

Rio Lagartos flamingai
Río Lagartos flamingai

Rekomenduojamus Jukatano pusiasalio pakrantės viešbučius atostogoms su vaikais rasite čia.

Linkime įsimintinų, smagių, turiningų kelionių Meksikoje!

Daugiau įdomybių ir naudingos informacijos apie Meksiką – Facebook grupėje Meksikiečiai.

1 thoughts on “Atostogos su vaikais: veiklos Jukatano pusiasalyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.