Majų kakavos ceremonija – tūkstančius metų gyvuojanti tradicija. Praturtinkite savo viešnagę Meksikoje šia unikalia patirtimi!

Kakava yra reikšminga meksikiečių kultūros dalis, nuo seno vertinama tiek religine, tiek socialine bei simboline prasme. Majai ir actekai kakavos pupeles naudojo kaip valiutą ir, sakoma, laikė jas vertingesnėmis už auksą. Jie tikėjo, kad kakava yra Dievo Quetzalcoatl atsiųsta dovana.

Be to, kakava pasižymi kone stebuklingu poveikiu žmogaus organizmui – skatina smegenų veiklą, stiprina širdį, malšina uždegimus, gerina bendrą savijautą. Ji taip pat mažina stresą ir teigiamai veikia mentalinę sveikatą.

Kakavos ceremonija gali būti atliekama įvairiais būdais, remiantis tradiciniais elementais ir moderniomis interpretacijomis. Įprastai ceremoniją sudaro meditacija, padėkos praktika, kakavos paruošimas ir jos gėrimo ritualas.

Visa tai vyksta ypatingoje erdvėje – egzotiškos gamtos apsuptyje ar specialiai parinktoje sakralioje vietovėje. Ceremonija organizuojama individualiai, tad galėsite atsipalaiduoti privačioje aplinkoje ir giliai patirti kakavos ceremonijos malonumus.

KODĖL VERTA?

– Išskirtinė autentiškų ritualų patirtis
– Egzotiška ir privati aplinka
– Unikalus meksikiečių kultūros patyrimas
– Kakavos naudingų medžiagų įsisavinimas
– Neblėstantys ceremonijos įspūdžiai

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?

Užpildykite kontaktinę formą ir mes kuo greičiau su jumis susisieksime.