Viešnagė Meksike: unikalūs ir įsimintini viešbučiai

Hotel Geneve CD de Mexico

Meksiko viešbučiai puikiai įliustruoja paties miesto nuotaiką – čia yra daugybė unikalių, spalvingų, meniškų, istorija dvelkiančių nakvynės vietų.

Tad kam apsistoti nuobodžiame standartiniame viešbutyje, kai yra tokia gausa išskirtinių alternatyvų? Norime su jumis pasidalinti mūsų dėmesį patraukusiais viešbučiais – kiekvienas jų pasižymi neeiliniu konceptu ir gali nustebinti net ir daug mačiusį keliautoją. Be to, šie viešbučiai yra išsidėstę itin patogiuose Meksiko rajonuose, iš kurių lengvai pasieksite įdomiausias miesto vietas.

Tikime, kad žemiau pateikti viešbučiai jūsų pažintį su Meksikos sostine padarys dar įdomesne!

La Valise Mexico City

Ką manote apie miegamąjį balkone? Šiame nedideliame viešbutyje galite praleisti naktį po atviru dangumi! Tačiau tai toli gražu nėra vienintelis viešbučio išskirtinumas. Įspūdingas dizainas, dėmesys detalėms ir komfortas – taip apibūdintume La Valise viešbutį. Be viso to, jis yra žavingame Roma rajone, traukiančiame lankytojus savo stilingomis gatvelėmis.

Rezervuoti per Booking.com arba Agoda.

Hotel Geneve

Legendinis Hotel Geneve kviečia pasijusti tarsi apsistojus muziejuje. Interjeras čia gniaužiantis kvapą ir mintimis nukeliantis į praeitį. Viešbutyje siūlomas platus paslaugų spektras, nuo SPA iki privataus kino. Hotel Geneve yra pačioje Meksiko miesto širdyje, šalia lankomiausių vietų.

Rezervuoti per Booking.com arba Agoda.

The Red Tree House

Šis 1930 metais pastatytas viešbutis tiesiog dvelkia Meksikos kultūra. Madingame Condesa rajone įsikūręs The Red Tree House yra nusipelnęs daugybės „auksinių“ atsiliepimų iš savo svečių. Viešbučio dekoras bei meno kūriniai sukuria ypatingą atmosferą ir leidžia visiškai pasinerti į meksikietišką nuotaiką.

Rezervuoti per Booking.com arba Agoda.

Pug Seal Polanco Allan Poe

Vieta, kurioje persipina šiuolaikinis stilius ir istoriniai simboliai. Viešbutis yra saugioje ir dailioje Polanco kaimynystėje, visai šalia didžiojo Bosque de Chapultepec parko. Už poros kvartalų yra šio viešbučio „brolis“ Pug Seal Polanco Anatole France. Šie butikiniai 5 žvaigždučių viešbučiai patiks norintiems prabangos ir unikalios aplinkos.

Rezervuoti per Booking.com arba Agoda.

Mumedi Design Hotel

Nestandartinis, į meno galeriją integruotas viešbutis istoriniame miesto centre. Viešnagė čia bus kupina įdomių atradimų. 400 metų senumo pastate įrengtos multifunkcinės erdvės, parodos, ir viską supantis išskirtinis interjeras neabejotinai sužavės meno gerbėjus. Viešbutyje yra tik 6 kambariai, tad neatidėliokite rezervacijos!

Rezervuoti per Booking.com arba Agoda.

Daugiau dėmesio vertų viešbučių Meksike:

Visus, planuojančius kelionę į Meksiką, kviečiame prisijungti į Facebook grupę Meksikiečiai, kur laukia kelionių diskusijos ir naudingi patarimai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.