Kokius muziejus aplankyti Meksiko mieste?

Museo Soumaya

Meksiko miestas didžiuojasi įspūdingais muziejais, atskleidžiančiais turtingą šalies praeitį bei spalvingą kultūrą.

Iš viso čia skaičiuojama daugiau nei 150 muziejų! Nepraleiskite progos bent keleto iš jų aplankyti, jei svečiuositės Meksike. Esant tokiai gausybei ir įvairovei, gali būti sunku suprasti, nuo ko pradėti, tad pateikiame jums vienus iš žymiausių ir įdomiausių Meksiko muziejų.

Spustelėję ant pavadinimo, pateksite į Google Maps, kur galėsite patikrinti muziejaus adresą, darbo laiką, bilietų kainas, lankytojų atsiliepimus ir kt. Taip pat galėsite pereiti į muziejaus svetainę, kurioje pristatomos dabartinės ekspozicijos ir pateikiama kita naudinga informacija.

Nacionalinis antropologijos muziejus (Museo Nacional de Antropología) – didžiausias Meksikos muziejus ir vienas svarbiausių antropologijos muziejų visame pasaulyje. ČIa pažinsite Majų civilizacijos istoriją, skirtingų Meksikos tautų kultūras, išvysite įspūdingus archeologinius eksponatus. Muziejus yra šalia Chapultepec pilies su panoraminiu vaizdu į Meksiko miestą bei didžiuliu parku, kuriame rasite ir dar daugiau muziejų.

Dailiųjų menų rūmai (Palacio de Bellas Artes) – šie rūmai yra tikras Meksiko simbolis. Juos rasite visai šalia minėtojo dailės muziejaus. Rūmuose yra įrengtas muziejus, taip pat vyksta įvairūs pasirodymai. Įspūdingas interjeras, išraiškingos freskos, įdomūs paveikslai – į šiuos rūmus privalu užsukti kiekvienam meno gerbėjui.

Meksiko miestas Palacio de Bellas Artes
Palacio de Bellas Artes

Museo Franz Mayer – dar vienas dėmesio vertas muziejus netoliese aukščiau minėtųjų. Muziejuje pristatoma tarptautinio meno kolekcija, o jo kiemelis žavi jaukia atmosfera ir primena ramybės oazę šurmuliuojančio miesto širdyje.

Museo Franz Mayer
Museo Franz Mayer

Fridos Kalo muziejus (Museo Frida Kahlo)žymiosios Meksikos dailininkės Fridos Kalo muziejus, įrengtas jos buvusiuose namuose. Čia galima pamatyti asmeninius menininkės daiktus, populiarius darbus bei daugiau sužinoti apie neeilinę Fridos Kalo asmenybę ir jos gyvenimą.

Museo Soumaya – futuristiniame pastate įkurtas muziejus, sujungiantis Meksikos ir tarptautinį meną. Čia galite išvysti Europos kūrėjų šedevrus, susipažinti su meksikiečių meno istorija. Nemokamas įėjimas.

Museo Soumaya
Museo Soumaya

Nacionalinis dailės muziejus (Museo Nacional de Arte) – šis įspūdingame pastate įkurtas muziejus yra dedikuotas Meksikos dailininkams ir meno kūriniams. Jame galima rasti daugybę šiuolaikinio ir ankstyvojo Meksikos meno eksponatų.

Nacionalinis populiariosios kultūros muziejus (Museo Nacional de las Culturas Populares) – nedidelis spalvingas muziejus, supažindinantis su Meksikos tautiniu paveldu. Eksponatai atspindi įvairius amatus, papročius.

Daugiau apie tai, ką nuveikti Meksike skaitykite čia. Jei ieškote kur apsistoti, mūsų rekomenduojamus Meksiko viešbučius rasite čia.

Daugiau apie keliones į Meksiką – Facebook grupėje Meksikiečiai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.