Ieškote „viskas įskaičiuota” (angl. all inclusive) viešbučio Meksikoje? Jukatano pusiasalyje tokie kurortai gan populiarūs, tad pasirinkimas tikrai platus.

Pateikiame keletą pasiūlymų žymiajame Playa del Carmen mieste. Viešbučiai, siūlantys „viskas įskaičiuota” paketus, įprastai tiekia itin platų paslaugų spektrą: svečių laukia SPA, restoranai, baseinai, vandens pramogos, užsiėmimai vaikams ir dar daugiau.

Apsistojus tokiame viešbutyje belieka maksimaliai atsipalaiduoti ir mėgautis atostogomis!

Fairmont Mayakoba

Kainų lygis: $$$+

Didelis poilsio kompleksas su erdviais kambariais ir prašmatniais nameliais. Tinka tiek romantiškam poilsiui, tiek atostogoms su šeima. Šis viešbutis yra atokiau nuo miesto šurmulio, unikalioje Mayakoba kaimynystėje su privačiomis lagūnomis, džiunglėmis, nuostabiu paplūdimiu ir aukščiausio lygio paslaugomis.

Rezervuoti per Booking.com arba Agoda.

Wyndham Alltra Playa del Carmen

Kainų lygis: $$

Tik suaugusiems skirtas viešbutis pačioje Playa Del Carmen širdyje. Tai yra vienas pigiausių “all inclusive” pasirinkimų, tačiau už šią santykinai mažą kainą siūloma pakankamai gera paslaugų kokybė. Tiesa, iki maudynėms tinkamo paplūdimio teks šiek tiek paėjėti.

Rezervuoti per Booking.com arba Agoda.

Paradisus Playa del Carmen

Kainų lygis: $$$

Paradisus viešbutis yra orientuotas į šeimos poilsį ir siūlo daugybę pramogų mažiesiems. Poilsiautojai kviečiami apsistoti kiek atokiau nuo miesto šurmulio, šalia mangrovių miškų ir plačiai nusidriekusio paplūdimio ruožo.

Rezervuoti per Booking.com arba Agoda.

Palmaïa – The House of AïA Wellness Enclave

Kainų lygis: $$$+

Jei ieškote išskirtinės prabangos ar vykstate ypatingai progai, pasirinkę Palmaïa tikrai neprašausite. Čia malonų įspūdį paliks tiek aukštos klasės aptarnavimas, tiek nuostabi aplinka. Tai yra vienas iš prabangiausių Playa del Carmen viešbučių.

Rezervuoti per Booking.com arba Agoda.

Palafitos Overwater Bungalows El Dorado Maroma

Kainų lygis: $$$$

Maldyvus primenantis “adults only” kurortas su nameliais ant vandens. Idealus variantas romantiškam poilsiui dviese. Aplink besidriekianti žydra jūra, rami atmosfera, nuostabus maistas – tai, iš ko susideda svajonių atostogos!

Rezervuoti per Booking.com arba Agoda.

Daugiau rekomenduojamų Playa del Carmen viešbučių rasite čia.

Jei planuojant kelionę į Meksiką kyla vis daugiau klausimų, galime jums pagelbėti. Kviečiame į kelionės konsultaciją – patarsime ir išsklaidysime visus neaiškumus.

Taip pat laukiame jūsų Facebook grupėje Meksikiečiai!