Laukiamiausia mūsų metų kelionė jau netrukus! Kelionė kūnui, protui ir sielai  ♡

Šį kartą keliausime į vieną mums gražiausių vietų Meksikoje Grutas de Tolatongo, mėgausimės įspūdingais gamtos vaizdais, kriokliais, pamatysime laisvėje gyvenančius flamingus ir krokodilus Rio Lagartos rezervuare, ilsėsimės vienoje gražiausių Meksikos balto smėlio salų Holbox, save pažinsime patirdami vietinių Meksikos Majų šamanų kakavos ceremoniją ir tamazcal pirtį, skanausime tradicinius patiekalus, per Didįjį Penktadienį lankysimės šventoje ir energetiškai itin stiprioje vietoje – Gvadelupės katedroje Meksiko mieste, pažindinsimės su actekų kultūra Teotihuakano Saulės ir Mėnulio piramidėje, o su majų kultūra – septintajame naujajame pasaulio stebukle Chicen Itza piramidėje.

Kam skirta? Mišri grupė, tinkama poroms, pavieniams keliautojams, šeimoms.

Data: 2024.03.26 – 2024.04.06

liko 2 vietos

Užsiregistruoti į kelionę

PROGRAMA

Kovo 26 d., antradienis: Mexico City Atvykimas į Meksiką (įskaičiuotas pervežimas iš oro uosto).

Kovo 27 d., trečiadienis: Mexico City – Grutas Tolantongo / Paleidimas Išvyka į Grutas Tolantongo – aplankysime įspūdingus krioklius, nuostabaus grožio senotes, stalaktitų ir stalagmitų urvus. Patirsime gamtos SPA ir išbandysime natūralią pirtį urve, iš sienų ir lubų purškiant karštoms vandens srovėms. Pusryčiai įskaičiuoti.

Kovo 28 d., ketvirtadienis: Grutas Tolantongo – Teotihuacán – Mexico City / Atsipalaidavimas Ekskursija po Teotihuakano archeologinę vietovę – Dievų miestą. Čia susipažinsite su senovės actekų gyvenviete ir įlipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Grįžimas į Meksiko miestą. Pusryčiai įskaičiuoti.

Kovo 29 d., penktadienis: Grutas Tolantongo / Apsivalymas Visos dienos ekskursija po Meksiko miestą. Aplankysime istorinį centrą bei žymiausias lankytinas vietas, įskaitant ir Xochimilco kanalus bei žymiąją Švč. Mergelės Gvadalupės baziliką – vieną lankomiausių katalikų šventovių visame pasaulyje. Bazilikoje laikomas ikoniškas Marijos atvaizdas, žymintis vieną iš Marijos apsireiškimų. Pusryčiai įskaičiuoti.

Kovo 30 d., šeštadienis: Mexico City – Cancun – Puerto Morelos / Malonumas Skrydis iš Meksiko miesto į Cancun. Apsistosime vienoje įspūdingiausių rytinės Meksikos pakrantės vietų – Puerto Morelos džiunglėse tarp natūralių senočių (La Ruta de los Cenotes). Pusryčiai įskaičiuoti.

Kovo 31 d., sekmadienis: Puerto Morelos (La Ruta de Los Cenotes) / Plėtimasis Autentiška kakavos ceremonija ir tradicinės Temazcal karščio terapijos ritualai. Atsipalaiduosime ir susipažinsime su meksikiečių papročiais. Nakvynė Puerto Morelos džiunglėse. Pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti.

Balandžio 1 d., pirmadienis: Puerto Morelos – Río Lagartos / Atradimai Pakeliui į Río Lagartos aplankysime septintąjį pasaulio stebuklą – Chichén Itzá archeologinę vietovę su žymiąja Majų piramide. Atsigaivinsime maudynėmis natūralioje senotėje. Pietausime Valladolid mieste, vaikštinėsime spalvingomis senamiesčio gatvėmis. Pusryčiai įskaičiuoti.

Balandžio 2 d., antradienis: Río Lagartos – Isla Holbox / Ryšys su gamta Río Lagartos miestelis ir jo apylinkės garsėja išskirtine bioįvairove. Pamatysime laisvėje gyvenančius flamingus, krokodilus. Po pietų persikelsime į Isla Holbox – vieną gražiausių Meksikos salų, garsėjančią nuostabiais paplūdimiais ir ramia atmosfera. Poilsis saloje. Pusryčiai įskaičiuoti.

Balandžio 3 d., trečiadienis: Isla Holbox / Ramybė Tyrinėsime egzotiškąją Holbox salą. Galima išsinuomoti dviračius arba pasivažinėti golfo mašinėlėmis (saloje nėra automobilių). Paviršinis nardymas virš koralų rifų. Pusryčiai įskaičiuoti.

Balandžio 4 d., ketvirtadienis: Isla Holbox / Meilė Ramus poilsis saloje. Naktinė išvyka stebėti švytinčio planktono jūroje. Pusryčiai įskaičiuoti.

Balandžio 5 d., penktadienis: Isla Holbox – Cancun / Įsižeminimas Persikėlimas atgal į Cancun – vieną populiariausių kurortų su balto smėlio paplūdimiais. Pusryčiai įskaičiuoti.

Balandžio 6 d., šeštadienis: Cancun / Paleidimas Paskutinioji kelionės diena, išvykimas į Lietuvą. Pusryčiai įskaičiuoti.

Jei pageidaujate ilgesnės kelionės Meksikoje, galime pagelbėti organizaciniais klausimais ir pratęsti jūsų kelionę.

Užsiregistruoti į kelionę

MŪSŲ KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

 

Buvo labai spalvinga kelionė. Viskas sustygiuota, apie nieką nereikia galvoti. Labiausiai sužavėjo gamtos vietos, vandens žydrumas, kriokliai, plaukimas upe, retreato erdvės… Keliavom į tokias vietas, kurių pats vienas nepamatytum. Patyriau dalykų, kurių niekad neteko patirti. Privačios kakavos ir Temazcal ceremonijos paliko labai didelį įspūdį. Taip pat patiko kelionės kompanija!

Agnė, šeimos gydytoja

Su Simona ir Tomu keliaujam ne pirmą kartą. Mums labai patinka unikalios jų kelionių programos. Meksiką pamatėm ir patyrėm tikrai netradiciškai ir netikėtai, kaip išskirtiniai keliautojai. Patyrimai buvo ir dvasiniai. Dar labai malonu, jog visuomet jautėme pagalbą, paramą ir greitą problemų sprendimą.

Audronė ir Ernestas

Visada norėjau nuvykti į Meksiką. Tai yra viena iš tų šalių, į kurią turbūt norisi nuvykti daugybei iš mūsų. Džiaugiuosi, kad tai pavyko padaryti keliaujant kartu su Simonos organizuojama grupe. Tai buvo puiki pažintis, geras laikas kartu su grupe. Vietos ir programa buvo sudėliota tikrai gerai ir įdomiai, lankant daug neturistinių vietų arba atsirandant jose pirmiems. Rekomenduoju!

Tomas, CBD Potential įkūrėjas

Su Simona ir Tomu pasirinkau keliauti, nes Simoną pažinojau jau kurį laika ir pasitikėjau. Mano pasirinkimas pasiteisino 100 proc. Kelionė Meksikoje buvo labai labai unikali! Pamatėme daug neturistinių vietų, labai idomių objektų ir vietų, kaip pvz. ola, į kurią vienu metu greitai suskrenda tūkstančiai paukščių, iki šiol atsimenu tą jausmą ir vaizdą! Wow! Nežinau, ar dar kur galima būtų tai pamatyti. Viskas labai gerai organizuota ir visa grupė buvo nuostabių žmonių, su kuriais iki šiol palaikome ryšį ir susitinkame.

Gabija Petronytė, sveikatingumo mokytoja

KUR APSIGYVENSIME?

 

ĮSKAIČIUOTA

NEĮSKAIČIUOTA

  • Skrydis į Meksiką ir atgal.
  • Vietinis skrydis Meksiko miestas – Kankūnas.
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (privalomas).
  • Papildomi turai laisvu metu.
  • Pietūs ir vakarienės nenurodytos maršrute.
  • Asmeninės išlaidos.

PAPILDOMA INFORMACIJA

  • Programa gali keistis nežymiai dėl oro sąlygų.
  • Miegama dviviečiuose kambariuose (keliaujant pavieniam asmeniui – dviviečiuose triviečiuose kambariuose).
  • Visi viešbučiai mūsų patikrinti, atrinkti ir rekomenduojami.

KELIONĖS KAINA ASMENIUI – 1699€ 

499 Eur mokama pavedimu už programos suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą rezervuojant kelionę. Avansinis mokestis negrąžinamas. Likusi suma mokama grynais atvykus į Meksiką kelionės programą vykdančiam vietiniam paslaugos teikėjui.

Draugaukime Facebook:
Kelionė „Patirti Meksiką”
Grupė Meksikiečiai

Norite gauti daugiau informacijos apie šią kelionę?
Užpildykite žemiau esančią kontaktinę formą ir mes kuo greičiau su jumis susisieksime.